It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Hakkımızda

Mazello olarak sizlere en kaliteli, en konforlu ve en işlevsel mobilya ve ev aksesuarlarını ulaştırmayı kendimize amaç edindik. Bu yaparken de herkes bu kaliteyi ve şıklığı evine, iş yerine rahatlıkla taşıyabilsin diye ürün fiyatlarımızı en uygun hale getirdik.

Evinizin her odası, her köşesi, her bölümü aynı olmadığı gibi her birimizin zevkleri, tercihleri ve ihtiyaçları da aynı değildir. Mazello olarak bu bilinçle hareket edip sizlere geniş bir yelpazede her tarza, her zevke ve her ihtiyaca uygun ürün gamımızı Masko, Beylikdüzü ve Avcılar showroomlarımızda sizlerle buluşturuyoruz. Tasarımcı kadromuz modaya uygun işler ortaya koymanın yanında farklı zevklere; gerek eskiye dönük gerek günceli esas alan gerekse geleceğe yön verecek çizimlerle evinizi dilediğiniz şekilde dizayn etmenize olanak sağlıyor. Tasarım harikası olan ürünlerimizin aynı zamanda kullanışlı ve işlevsel olmasına en az sizin kadar dikkat ediyoruz. Çünkü mobilyanın sadece ev eşyası olmadığının ve yalnızca göze hoş gelmesinin yeterli olmadığını biliyoruz. Sizin sağlığınızı, konforunuzu ve bir üründen aldığınız verimi en üst düzeye çıkarmayı en az sizin kadar önemsiyoruz.

Odak noktamız, sizlere en kaliteli ve tasarım açısından özgün her çeşit ürünü en uygun fiyata sunmak. Her geçen gün bir önceki günle yarışıp kendimizi yeniliyor, geliştiriyor ve bunları yaparken de düşük fiyat prensibimizden vazgeçmiyoruz. 

Türkiye’nin her yerine ürünlerimizi güvenle ulaştırıyor, alanında uzman çalışanlarımız ile montaj işlemini çabucak hallediyoruz. Size de sevdiklerinizle birlikte Mazello’nun keyfini çıkarmak kalıyor.